Chcesz być fit? Postaw na ofertę ze zdrowych sklepów!

0
382
zdrowy sklep

Catering dietetyczny to popularne rozwiązanie wśród osób zapracowanych i zabieganych, które nie mają czasu na gotowanie i planowanie zakupów. To równie chętnie wykorzystywana opcja przez celebrytów, pracowników korporacji oraz dbających o zdrowy styl życia. Jednak fit catering to nie tylko słynne „jedzenie w pudełkach”. To również diety sokowe, które w swojej ofercie ma coraz więcej zdrowych sklepów.

Dieta sokowa – o co w tym chodzi?

Terapia sokowa to jak sama nazwa wskazuje kuracja wykorzystująca koktajle ze świeżych owoców i warzyw, które dostarczają organizmowi niezbędnych witamin i składników mineralnych. Największym zainteresowaniem cieszą się te tłoczone metodą Cold Press o właściwościach detoksykujących, jakie w swojej ofercie posiada zdrowy sklep Dietering. Ich starannie opracowana receptura nie tylko stanowi bombę witaminowo-mineralną zamkniętą w poręcznej butelce, ale również jest wolna od cukru, konserwantów czy procesów pasteryzacyjnych, które nie pozostają obojętne zarówno na smak, jak i wartości odżywcze soku. Do wyprodukowania jednej butelki wykorzystuje się aż 1,5-2 kg świeżych owoców i warzyw, co najlepiej potwierdza ich wysoką jakość. W ofercie znajdują się zarówno zaawansowane zestawy dla osób regularnie poddających się diecie sokowej, jak również propozycje dla początkujących, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym modelem żywienia.

Zalety diety sokowej

Do niezaprzeczalnych zalet terapii sokowej należy zaliczyć oczyszczenie organizmu z toksyn i dostarczenie niezbędnej ilości witamin i minerałów. Wzmacniana jest odporność organizmu, poprawia się nastrój, a także ogólna wydolność organizmu. Jak w przypadku diet pudełkowych, także i przy terapii sokowej możemy liczyć na zdrowe i niskokaloryczne posiłki, które nie tylko przymuszą do zdrowego odżywiania, ale również pozwolą na przemycenie (niekoniecznie lubianych) warzyw i owoców do codziennego jadłospisu.

Dlaczego warto przejść na dietę sokową?

Dietering to zdrowy sklep, który w swojej ofercie posiada programy dietetyczne bazujące na kompleksowym zestawie smacznych koktajli na 1, 3, 5 lub 7 dni – w zależności od stopnia zaawansowania. Skład każdej butelki nie jest przypadkowy. Pracują nam nim wykwalifikowani dietetycy, którzy tak opracowują recepturę, aby nie tylko zapewniały porcję niezbędnych składników odżywczych, ale również wspierały funkcjonowanie całego organizmu. Koktajle tworzone są z najlepszych jakościowo warzyw i owoców oraz poddawane innowacyjnej metodzie tłoczenia na zimno, dzięki czemu pozwalają zachować to, co najcenniejsze.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Avatar
Uwielbiam fitness. Rzadko używam obciążenia, zdecydowanie wolę ćwiczyć siłą własnego ciężaru.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ