Intuicyjny zegarek Timex Ironman GPS do biegania!

0
1098
Intuicyjny zegarek Timex Ironman GPS do biegania!

Zegarki sportowe nie bez przyczyny rozwijają się równie dynamicznie co dyscypliny, w których ich stosowanie jest niemalże niezbędne. Najlepszym przykładem takiego stanu rzeczy są coraz popularniejsze profesjonalne zegarki treningowe, które otwierają przed swoimi użytkownikami całkowicie nowe możliwości rozwoju.

Niebywała wszechstronność zegarków Timex Ironman!

Wielofunkcyjne zegarki Timex Ironman, bo o nich mowa to znacznie więcej niż funkcjonalne zegarki do biegania. Jak sama nazwa wskazuje, zegarki Timex Ironman powstały na cześć legendarnych wyścigów triathlonowych, do których przygotować się z pewnością nie jest łatwo. Na szczęście w trakcie szlifowania formy nie wszystko musi być skomplikowane, zupełnie jak obsługa modeli Timex Ironman, które w intuicyjny sposób pozwolą na profesjonalną analitykę rezultatów. Wielofunkcyjne zegarki z tworzywa sztucznego są w pełni przygotowane do zmagań na rowerze, w trakcie biegu oraz innych dyscyplin i pomimo naprawdę atrakcyjnej ceny, oferują niespotykane w innych czasomierzach możliwości.

Prostota kluczem do sukcesu! 

Timex Ironman to wykonane z tworzywa sztucznego zegarki GPS, które w przeciwieństwie do wielu znacznie droższych konkurentów, są narzędziami niezwykle intuicyjnymi. Wybierając się na trening wystarczy zabrać ze sobą wyłącznie czasomierz i wedle życzenia, przeanalizować swój trening, wgrywając go do aplikacji takich jak Timex Connect. Brak konieczności noszenia ze sobą smartfona, nie oznacza rezygnacji z prostoty obsługi. Wielofunkcyjne zegarki sportowe Timex Ironman są bardzo przyjazne użytkownikowi, a kompleksowa obsługa ich zaawansowanych opcji, ogranicza się w praktyce do 4 przycisków. Przyciski wyboru oraz cofania, połączone z wygodnym przewijaniem listy klawiszami góra/dół zapewniają komfort pracy. Szczególnie ciekawym rozwiązaniem jest funkcja Tap Screen, która pozwala na zapisanie czasu okrążenia w dowolnym momencie, poprzez proste stuknięcie w wyświetlacz, dzięki czemu nie zaburza tempa treningowego nawet podczas intensywnego biegu.

timex

Timex Ironman- najlepszy wybór!

Amerykańskie zegarki Timex Ironman to przede wszystkim czasomierze, które nosimy przecież wygodnie na nadgarstku. O pełen komfort użytkowania, zadba wysokiej jakości silikonowy pasek, który solidnie przymocowano do koperty z tworzywa sztucznego. Mineralne szkiełko i 50m wodoszczelności, zapewnią długowieczność oraz swobodę użytkowania zegarka. Poza nowatorskimi dodatkami, Timex Ironman to typowy, wielofunkcyjny zegarek sportowy. Znajdziemy tutaj szereg praktycznych udogodnień, jak rozbudowany kalendarz, stoper, timer, podświetlenie czy alarm, a także wejście USB, dla wygodnej analizy parametrów treningowych, na ekranie naszego komputera. 

Jak widać zegarki Timex z serii Ironman GPS to niezwykle wszechstronne i intuicyjne zegarki. Z pewnością każdy sportowiec powinien posiadać w swojej kolekcji jeden z tych rewelacyjnych zegarków do biegania.  Wszystkie modele dzięki uniwersalnemu designowi będą idealne zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Avatar
Uwielbiam fitness. Rzadko używam obciążenia, zdecydowanie wolę ćwiczyć siłą własnego ciężaru.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ