Producent odzieży sportowej CUNA wspiera polski rynek

0
1004
Producent odzieży sportowej CUNA wspiera polski rynek

Obecnie podczas podejmowania decyzji zakupowej coraz częściej bierzemy pod uwagę kraj pochodzenia danego produktu. Jest to związane ze zwiększeniem świadomości na temat tzw. fast fashion (z angl. szybka moda). Z tego też względu na polskim rynku pojawia się coraz więcej prężnie działających rodzimych marek.

Jedną z takich marek jest CUNA, producent odzieży sportowej. Wszystkie ubrania marki CUNA są szyte bezpośrednio w Polsce w województwie Podkarpackim pod Rzeszowem z wykorzystaniem włókien naturalnych z dotrzymaniem najwyższej jakości i uwagą do detali. Współpraca z poszczególnymi sportowcami pomaga marce ciągle doskonalić swoją odzież, dostosowując ją do potrzeb zawodników różnych dyscyplin, takich jak: siatkówka, piłka ręczna, narciarstwo wodne, kolarstwo, narciarstwo oraz sportów zimowych. Liczne mecze i współzawodnictwa udowadniają odporność i trwałość wykorzystywanych materiałów.

Wszystkie ubrania CUNA są produkowane z wysokiej jakości bawełny pochodzenia naturalnego. Dopasowana do różnych aktywności sportowej. Odzież nie ogranicza ruchów, pozwalając wycisnąć z treningu jak najwięcej. Dodatkowo wykorzystanie naturalnych włókien dodaje ubraniom oddychalności, właściwości która jest bardzo ceniona przez profesjonalnych sportowców oraz miłośników sportów. CUNA stara się zapełnić komfort i praktyczność, niezależnie od uprawianego sportu.

W trosce o polski sport

Ponadto CUNA wspiera drużynę piłki ręcznej Górnik Zabrze, młodzieżowy klub sportowy Zaborze Zabrze oraz wiele sportowców dyscyplin indywidualnych, zabezpieczając ich sprzętem oraz odzieżą sportową, w niektórych przypadkach stworzoną specjalnie dla drużyn. Dzięki indywidualnie stworzonym projektom odzieży drużyny czują większą więź z marką. Taka współpraca tworzy silniejszych reprezentantów sportowych i podnosi prestiż polskich producentów odzieży sportowej nawet poza rynkiem lokalnym.

Ale nie tylko profesjonalni sportowcy mogą się cieszyć wsparciem ze strony marki CUNA. Partnerami marki są także akademie i szkoły sportowe oraz lokalne kluby fitness. Marka jest również partnerem wielu wydarzeń sportowych, od zawodów rolkowych do darmowych warsztatów Letniej Akademii Surfingu. CUNA ceni miłość do sportu i stara się pomagać wielbicielom spełniać swoje sportowe marzenia. Marka ciągle doskonali swoje produkty i designy, podejmując nowe wyzwania, żeby dostarczać najlepsze rozwiązania do swoich klientów i partnerów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Avatar
Uwielbiam fitness. Rzadko używam obciążenia, zdecydowanie wolę ćwiczyć siłą własnego ciężaru.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ