Weź udział w L’Oreal Colour Trophy – prestiżowym konkursie fryzjerskim

0
1733

Rusza kolejna edycja konkursu dla fryzjerów organizowanego przez L’Oreal – colour, czyli Style & colour trophy. Tym razem tematem głównym jest kolor włosów i to, jak można siebie za jego pomocą wyrazić. Jeśli czujesz, że masz talent, a układanie włosów i ich farbowanie to twoje hobby – pokaż swoje umiejętności i wyślij zgłoszenie! Dowiedz się, dlaczego warto i kiedy mija termin nadsyłania zgłoszeń.

L’Oreal – colour – Style & colour trophy

L’Oreal Professionnel Style & colour trophy to prestiżowy turniej dla fryzjerów. Już od ponad 60 lat utalentowani fryzjerzy z ponad 30 krajów świata mogą prezentować innym swoje niepowtarzalne umiejętności i przy tym walczyć o atrakcyjne nagrody. Uczestnicy rywalizują ze sobą w jednej z trzech kategorii: kolor i stylizacja, stylizacja oraz mężczyzna. W Polsce trwa właśnie dziewiąta edycja L’Oreal Style & colour trophy pod hasłem “Kolor włosów tak ważny jak makijaż. Wyraź siebie kolorem”. W 2017 roku dodano nową kategorię konkursową dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z współzawodnictwem fryzjerskim, czyli Debiut Kolor. To doskonała szansa dla wszystkich tych, którzy działają z pasją i uwielbiają to, co robią.

Nie tylko stylizacja włosów

Temat dziewiątej edycji stwarza szerokie pole do popisu dla uczestników. Motyw przewodni to kolor, a barwa włosów może przekazać innym wiele o osobie noszącej dane ufryzowanie czy ułożenie włosów. Odcień pasm w konkursowej stylizacji nie musi być naturalny – może szokować, może zachwycać, ale powinien być wyrazem wizji artystycznej i kreatywności stylisty fryzur. Bo fryzjerstwo to nie tylko zwykłe czesanie włosów.

Garść praktycznych informacji o współzawodnictwie dla każdego fryzjera

Dziewiąta edycja konkursu L’Oreal już się rozpoczęła! Prace nadsyłać można od 1 marca do 15 maja 2017 roku. By wziąć udział w  L’Oreal colour i zaprezentować swoje umiejętności fryzjerskie, należy wybrać jedną z trzech kategorii, czyli Kolor, Mężczyzna lub Debiut Kolor – dla tych, którzy wcześniej nie brali udziału w wydarzeniu. Dzięki temu każdy stylista ma równe szanse na to, by wygrać. By przejść do etapu właściwego, należy do 15 maja wysłać formularz zgłoszeniowy online, a następnie zgodnie ze wskazówkami dodać zgłoszenie. Warto zrobić dobre zdjęcia fryzury, którą prezentujemy, tak by najlepiej oddać jej wygląd. Jakość fotografii wiele zmienia w odbiorze. Po wysłaniu pracy pozostaje czekać na wyniki i informację o tym, czy udało się zakwalifikować do wielkiego finału  L’Oreal colour.

Jak wysłać zgłoszenie?

  • wyślij formularz przez Internet
  • wybierz kategorię, w której chcesz wystartować: Kolor, Mężczyzna lub Debiut Kolor
  • dodaj dobre, wyraźne zdjęcia przedstawiające stylizację, uczesanie
  • opisz, jakie produkty zostały wykorzystane do stworzenia stylizacji, pamiętaj także o numerach farb, dzięki którym osiągnięty został dany odcień włosów
  • dodaj dane kontaktowe do siebie i salonu, w którym pracujesz

Etap kolejny, czyli ocena fryzury

Po zebraniu zgłoszeń, następuje czas na obejrzenie i przeanalizowanie wszystkich nadesłanych stylizacji. Oceną prac zajmują się specjaliści z profesjonalnych salonów współpracujących z marką L’Oreal. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierają oni najlepsze fryzury, a ich autorzy zostają zaproszeni na prestiżową galę finałową. w 2017 roku odbędzie się ona w Warszawie, we wrześniu. Finaliści wyłonieni przez jury na scenie zaprezentuje swoje umiejętności i na tej podstawie przyznane zostaną nagrody i wyłonieni zwycięzcy. A jest o co walczyć, gdyż fryzjer, który wygra, otrzyma nie tylko statuetkę, ale także prestiżowe szkolenie, by mieć szansę na szlifowanie swojego talentu. Jest więc o co walczyć.

Pokaż swoje umiejętności w koloryzacji i stylizacji włosów

L’Oreal colour to prestiżowy konkurs. L’Oreal Colour Trophy stwarza szansę każdemu, kto wykazuje się kreatywnością, ma pomysły, umiejętności i pasję na rozwijanie swoich talentów. Stylista fryzur to nie tylko osoba zajmująca się włosami, ale także ktoś z głową pełną pomysłów – na to, jak pokazać czyjś charakter za pomocą włosów czy jak sprawić, by ktoś poczuł się lepiej i wyglądał ładniej. Układanie włosów to sztuka: utrwalanie włosów nie jest tak łatwe, jak mogłoby się to wydawać. Dlatego jeśli włosy to twoja pasja i wiesz, że umiesz się z nimi obchodzić, nie czekaj dłużej, wyślij zgłoszenie, stań do zawodów i daj się poznać.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Avatar
Uwielbiam fitness. Rzadko używam obciążenia, zdecydowanie wolę ćwiczyć siłą własnego ciężaru.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ