Wlewy dożylne

0
1831

Niektóre choroby wymagają regularnego podawania do organizmu pacjenta wlewów dożylnych z rozpuszczonymi w wodzie substancjami – lekami, witaminami, elektrolitami. Taki zabieg wymaga profesjonalnego sprzętu medycznego oraz wykwalifikowanej opieki personelu. Jednak nie jest przy nim konieczne leżenie w szpitalu.

Komu przyda się kroplówka w domu?

Wlewy dożylne Gdańsk to idealny sposób na rozwiązanie problemu regularnych kroplówek bez konieczności udawania się na każdą z nich do przychodni lub szpitala. Niweluje to stres pacjenta związany z wizytami w tych placówkach oraz znacznie skraca czas konieczny na przeprowadzenie tego zabiegu. Nie tylko pacjenci obłożnie chorzy i leczący się w domu potrzebują kroplówek. Również sportowcy dbający o podaż witamin i mikroelementów oraz osoby, które chcą poprawić kondycję swojego organizmu.

Wlewy dożylne w domu

Kroplówka pozwala dostarczyć niezbędnych organizmowi substancji czy leków w postaci najbardziej biodostępnej, czyli najłatwiej przyswajalnej. Pomija się przy tym przyjmowanie leków doustnie, co ma szczególne znaczenie w przypadku wszelkich schorzeń przewodu pokarmowego. Leki i substancje rozpuszczone w kroplówce są niemal natychmiast wchłaniane, więc szybkość ich działania jest błyskawiczna. Założenie kroplówki wymaga wykonania tylko jednego wkłucia, do którego zakładany jest wenflon. Dzięki temu oszczędza się pacjentowi wielokrotnych wkłuć i bólu. Przyjeżdżająca do domu wykwalifikowana pielęgniarka dostępna jest 24 godziny na dobę. Dzięki temu można zażywać regularne kroplówki w czasie dogodnym dla pacjenta bez jakichkolwiek przerw w dawkowaniu substancji w nich rozpuszczonych.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Avatar
Uwielbiam fitness. Rzadko używam obciążenia, zdecydowanie wolę ćwiczyć siłą własnego ciężaru.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ