Zabieg liposukcji – ile kosztuje i na czym polega?

0
1026

Liposukcja to zabieg, którego popularność ciągle rośnie. Być może z tego względu, że coraz więcej osób sprawdzając ile kosztuje liposukcja uznaje, że może sobie na niego pozwolić. Cena liposukcji brzucha zaczyna się od 7500 zł, ale oprócz brzucha są także inne partie ciała, które można w ten sposób wyszczuplić. Na przykład, sprawdzając ile kosztuje liposukcja talii czy ud dowiemy się, że zabiegi w tych partiach to koszt od 5500 zł. Jeśli więc odsysanie tłuszczu cena jest dla nas przystępna – dlaczego nie powalczyć o zgrabną i smukłą sylwetkę?

Cena liposukcji brzucha to nie wszystko – warto poznać szczegóły związane z samym zabiegiem

Odsysanie tłuszczu cena w tym przypadku to jednak nie wszystko. Możemy dowiedzieć się ile kosztują liposukcje ud czy pośladków, ale przede wszystkim powinniśmy sprawdzić na czym polega zabieg. Największą popularnością bez wątpienia cieszą się zabiegi wykonywane metodami nieinwazyjnymi, czyli niechirurgicznymi. Takim zabiegiem jest liposukcja z wykorzystaniem nowoczesnego lasera. Urządzenie emituje wiązkę światła laserowego, która nakierowana na konkretny obszar ciała rozbija nagromadzone w danym miejscu komórki tłuszczowe. W kolejnym korku są one jako zbędne całkowicie usuwane z organizmu. W ten sposób, bardzo szybko można się ich pozbyć podczas jednej sesji, która nie powinna trwać więcej niż godzinę. Dodatkowo, obawiając się odczuwania bólu możliwe jest zastosowanie znieczulenia, co znacznie zwiększa komfort pacjenta.

Szybki powrót do zdrowia, ale i troska o skórę

Po zabiegu szybko wraca się do pełnej sprawności, bo już dwa dni od zabiegu można z powodzeniem wykonywać wszystkie czynności. Decydując się na liposukcje warto jednak dodatkowo wziąć pod uwagę zabieg termoliftingu. Jest on wykonywany na skórze, w miejscu wykonywania liposukcji, a jego celem jest ujędrnienie skóry, której może wydawać się być zbyt dużo po usunięciu komórek tłuszczowych. Termolifting ma na celu odbudowę włókien kolagenowych w skórze. Sprawdzając więc ceny liposukcji brzucha warto od razu dowiedzieć się, czy dana klinika wykonuje także i zabiegi termoliftingu, a także uzyskać więcej informacji o tym jak mają przebiegać oba zabiegi – zarówno liposukcja jak i termolifting.

Jeśli chcesz powalczyć o zgrabną i smukłą sylwetkę – liposukcja jest dla Ciebie idealnym zabiegiem. Bez wysiłku zatroszczysz się o te partie swojego ciała, których wygląd do tej pory nie do końca Cię satysfakcjonował. To ogromna szansa, którą z pewnością warto wykorzystać wybierając renomowany gabinet medycyny estetycznej.

Sprawdź cennik zabiegów kliniki Lipoline http://www.lipoline.pl/cennik.html

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Avatar
Uwielbiam fitness. Rzadko używam obciążenia, zdecydowanie wolę ćwiczyć siłą własnego ciężaru.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ