Dieta Oxy

0
1369
fot. pexels.com

Wiele kobiet szuka skutecznej diety, która pomoże im w zrzuceniu zbędnych kilogramów, a także zbudowania lepszego samopoczucia. Szukając odpowiedniej diety dla siebie często testują różne rozwiązania, które nie przynoszą im upragnionych efektów. My polecamy dietę oxy, czy wiesz na czym ona polega?

Zobacz też: https://www.uroda.info.pl/dieta-oxy-zasady-etapy-i-efekty/

Innowacyjna dieta

Dieta Oxy to nowa dieta proteinowa, której zasady przypominają zasady diety Dukana. Jednakże ta została ulepszona przez szereg specjalistów, dzięki czemu nie wpływa negatywnie na organizm. To trójfazowy system odchudzania, który pomaga zrzucić zbędne kilogramy nawet w 3 tygodnie.

Bazuje ona na klasycznej diecie białkowej, ale nie niszczy nerek i wątroby, a jej stosowanie pomaga osiągnąć upragnione efekty, a także poprawić ogólną kondycję organizmu i swojego samopoczucia.

Jak wygląda dieta Oxy?

To trójfazowa dieta, która składa się z trzech różnych faz, które trwają siedem dni. Przez cały ten czas trwania diety w podstawie menu diety znajdują się antyoksydanty w postaci Oxy shake, w którym znajdują się owoce żurawiny, kefiru i otręby pszenne.

Regularne spożywanie tego koktajlu pozwala na usuwanie toksyn z organizmu, oczyszcza drogi moczowe, a także neutralizuje skutki uboczne diety proteinowej, którymi są zmęczenie, uczucie ciężkości, spadek formy oraz kłopoty z nerkami, wątrobą, a nawet problemy z wypróżnianiem się.

W pierwszym etapie diety następuje szybkie spalanie tkanki tłuszczowej, dzięki temu, że spożywa się głównie białko zwierzęce. W drugim etapie diety utrwala się uzyskane efekty spożywając głównie białko roślinne. W trzecim etapie diety stabilizuje się proces odchudzania, co ma uchronić przed efektem jo-jo. W tym etapie spożywa się węglowodany, tłuszcze oraz białka.

Szukając idealnej diety, która przyniesie nam szybkie rezultaty i poprawi naszą kondycję organizmu oraz pozwoli na lepsze samopoczucie, powinniśmy zdecydowanie wypróbować dietę Oxy, której efekty są niesamowite, a także widoczne już po 3 tygodnia jej stosowania!

Przeczytaj też: http://www.fitnesstube.pl/arbuz-tuczy/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ