Męska garderoba – co powinno się w niej znaleźć?

0
1391
męska garderoba
fot. pexels.com

To raczej kobiety słyną z idealnego kompletowania swojej szafy, a w tym jej regularnego uzupełniania. Mężczyźni jednak również powinni zadbać o to, aby ich garderoba zawiera niezbędne elementy ubioru na każdą okazję. Sprawdź, co każdy facet powinien mieć w swojej szafie!

Zobacz też: http://www.psfs.pl/must-have-w-meskiej-garderobie-tej-jesieni-torba-vintage/

Must have w męskiej szafie

Nikt nikomu nie nakazuje posiadania oddzielnego pomieszczenia, dedykowanego na garderobę. Ważniejsza jest nie ilość ubrań, dodatków i akcesoriów w takiej szafie, ale ich jakość. Otóż istotne jest, aby mężczyzna w swojej szafie posiadał niezwykle różnorodny przekrój odzieży – ubrania wyjściowe, biznesowe, casualowe, codzienne itd. Słowem – na każdą okazję. Co zatem powinno znaleźć się w męskiej garderobie?

Garnitur i eleganckie zestawy

Każdy mężczyzna powinien mieć minimum jeden bardzo dobry garnitur. To wręcz podstawa. Warto w taki zainwestować, tym bardziej że garnitur zakładamy na ważne okazje, które tego wymagają formalnego i schludnego wyglądu. Wraz z garniturem warto mieć kilka ubrań, które można dowolnie kompletować, tworząc z nich eleganckie zestawy, które prezentują się profesjonalnie, natomiast mniej formalnie od garnituru. Mowa tutaj o klasycznych koszulach, marynarkach i eleganckich spodniach.

Torba skórzana dla mężczyzn

Być może kilkanaście lat temu, skórzane torby były oceniane jako produkt kobiecy. Obecnie tak nie jest. Wiele firm oferuje bardzo męskie torby skórzane dla panów, które świetnie sprawdzają się na co dzień, jak i na formalne wyjścia. Zdecydowanie lepiej to wygląda i jest o wiele praktyczne – wkładanie rzeczy do torby, niż noszenie ich w kieszeniach lub w rękach.

Zestawy casualowe

Tego typu zestawy mogą być różne w zależności od tego, w czym najlepiej czuje się dany mężczyzna. Lubisz tradycyjne t-shirty lub bluzki polo – wyposaż się właśnie w je. Swobodnie jest ci w lnianych koszulach – kup właśnie takie. Zestawów casualowych w szafie mężczyzny powinno być jak najwięcej, ponieważ to z nich najczęściej się korzysta. Chyba, że prowadzisz bardzo zawodową i formalną codzienność, wówczas warto postawić na zestawy bardziej eleganckie.

Przeczytaj też: http://www.3pytania.pl/jak-wybrac-podlogi-do-mieszkania/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ