Domowe sposoby na zagęszczanie włosów – czy są skuteczne?

0
1214

Wiele osób poszukuje skutecznych i sprawdzonych sposobów na ograniczenie ilości wypadających włosów, pragnąc spowolnić lub też całkowicie zahamować tempo przerzedzania się fryzury. Pragnąc raz na zawsze rozprawić się z problemem, niejednokrotnie osoby takie uciekają się do wiedzy poprzednich pokoleń i decydują się na wypróbowanie domowych sposobów – czy są one jednak skuteczne?

Najczęściej polecanym przez nasze babcie środkiem, który to miał stanowić panaceum na wszelkie bolączki dotykające skórę głowy oraz włosy jest maseczka z cebuli. Pomimo faktu, że zawiera ona znaczne ilości witamin i mikroelementów, to eksperci uważają, że nawet jej regularne stosowanie nie przyczyni się do zahamowania łysienia plackowatego, androgenowego lub telogenowego, a także nie rozwiąże problemu jakim jest nadmierne wypadanie włosów.

O wiele lepszym rozwiązaniem będzie sięgnięcie po dostępne w aptece maseczki, szampony oraz ampułki przeciwko łysieniu, których skład jest idealnie dostosowany do potrzeb osób niemogących sobie samodzielnie poradzić z nadmienionym problemem zdrowotnym. Jeżeli jednak pragniemy uzyskać szybkie i zadowalające efekty wizualne jednocześnie nie uciekając się do inwazyjnych zabiegów, takich jak choćby transplantacja włosów, warto łaskawym okiem spojrzeć na zabieg noszący nazwę zwiększania objętości włosów. Polega on na nałożeniu na fryzurę warstwy mikroskopijnych włókien LionsHair idealnie imitujących ludzkie włosy oraz przywierających do tych już wyhodowanych w mgnieniu oka. Sprawia to, że po zakończeniu terapii cieszyć się będziemy mogli pięknym, bujnym i zdrowo wyglądającym uczesaniem, któremu nie straszne będą nagłe podmuchy wiatru, deszcz, śnieg, czy saharyjskie słońce.

Wizualne zagęszczanie włosów nie powoduje także jakichkolwiek podrażnień czy występowania reakcji alergicznych, a wszystko to z uwagi na fakt, iż włókna powstają z surowców hipoalergicznych a także bezpiecznych dla ludzkiego organizmu. Jeżeli chcemy na dobre zapomnieć o wypadaniu włosów, powinniśmy bezsprzecznie skorzystać z tego rozwiązania!

https://youtu.be/Q9fy1c_ixCE

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Avatar

Uwielbiam fitness. Rzadko używam obciążenia, zdecydowanie wolę ćwiczyć siłą własnego ciężaru.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ