Makijaż na jesień

0
1848

Sezon jesienno zimowy 2017/2018 to sezon mocnych makijaży. Oczywiście, wyraźny make up również może być naturalny, jednak nie da się ukryć, że o tej porze roku jaką jest jesień liczy się to, by trochę ożywić rysy twarzy. A właśnie w tym pomoże odpowiednio dobrany makijaż.

Metaliczne odcienie

Już na pokazach mody zapowiadających kolekcje jesienno – zimowe można było zauważyć, że ważne są metaliczne odcienie. Srebro i złoto warto wykorzystać w stylizacjach oczu, kości policzkowych, czy ust. Połyskujące kolory najlepiej zaprezentują się samodzielnie, jednak miłośnikczki nieco ekstrawaganckich makijaży, znające umiar w kosmetyce mogą zdobyć się na dodanie czarnych kresek. Poza tym, projektanci zapewniają, że w tym sezonie nadal bardzo dobrze ma się make up no make up, czyli naturalność. Wystarczy więc wyrównać koloryt skóry, użyć tuszu do rzęs, akcesoriów takie jak pędzle do makijażu, nałożyć naturalną pomadkę, subtelnie zaznaczyć kości policzkowe oraz nieco podkreślić brwi. Taki rodzaj makijażu również będzie modny w tym sezonie. Miłośniczki mody i rozwiązań urodowych bez wątpienia będą wiedziały, na co mają się zdecydować, jeśli tylko zapoznają się z tymi pobieżnymi wskazówkami. Muszą więc dobrze przemyśleć, co chcą ubierać tej jesieni i właśnie pod konkretne stylizacje zdecydować się na to, by robić codzienny, jak i odświętny makijaż.

Jesienny wizerunek

Nie ulega wątpliwości, że o jesienny wizerunek należy zadbać nad wyraz dokładnie, ponieważ w ten sposób dowiedziemy, że jesteśmy osobami, które znają się na tym, co robić, by wyglądać dobrze nawet o tak smutnej porze roku. Im zaś częściej sprawdzamy, co jest trendy, tym nie będziemy mieć trudności z tym, by to osiągnąć. Panie, które chcą wyglądać oszałamiająco muszą wobec tego pamiętać o wskazówkach z tego artykułu, by zawsze podobać się sobie i innym. Jesień jest tą porą roku, kiedy absolutnie nie można się zaniedbywać. Warto więc przyłożyć się do wykonania makijażu, niezależnie od tego, czy będzie on wykonywany do pracy, czy może na imprezę halloweenową.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Avatar

Uwielbiam fitness. Rzadko używam obciążenia, zdecydowanie wolę ćwiczyć siłą własnego ciężaru.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ