Foods By Ann – jak powstała marka zdrowej żywności?

0
1167
sklep Foods By Ann

Nie ma w Polsce osoby, która nie znałaby Anny Lewandowskiej. Ta sportsmenka jest jednak nie tylko żoną znanego piłkarza, ale i twórcą popularnej marki zdrowej żywności. Jej sklep Foods By Ann każdego roku bije rekordy sprzedaży. Dlaczego tak się dzieje? Jak powstała ta marka? Na te pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Kim jest Anna Lewandowska?

Chociaż dzisiaj kojarzymy przede wszystkim sklep Foods By Ann oraz medialną działalność Anny Lewandowskiej, to nie od tego rozpoczęła się jej kariera. Niewiele osób wie, że Anna Lewandowska była też reprezentantką Polski w karate tradycyjnym, a także wielokrotną medalistką mistrzostw świata, Europy i Polski w karate. Dopiero w 2013 roku zaczęła prowadzić blog, w którym udzielała porad żywieniowych i sportowych. Rok później wydała natomiast książkę „Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską”. Sportsmenka zachęca wszystkich do zmiany dotychczasowego trybu życia oraz sposobu żywienia. Dąży do tego, by Polki i Polacy zaczęli spożywać zdrowe i zbilansowane posiłki, dopasowane do ich warunków, aktywności fizycznej i tak dalej. Z Anną Lewandowską można również ćwiczyć. Wydaje bowiem płyty DVD z ćwiczeniowymi nagraniami.

Jak działa Foods By Ann?

Jednym z aspektów działalności Anny Lewandowskiej jest również sklep Foods By Ann. Powstał on w 2016 roku. Można w nim kupić zdrową, nieprzetworzoną żywność. Oferowane są między innymi chleby bezglutenowe, dżemy, ciasteczka, masła orzechowe, batoniki, superfoods, musli, a także specjalne energy drinki. Do ich produkcji użyto wyłącznie najwyższej jakości składników. Wszystkie, oferowane przez sklep Foods By Ann specjały posiadają wiele prozdrowotnych właściwości. Dżemy z nasionami chia zawierają na przykład więcej zdrowych kwasów tłuszczowych omega-3 niż łosoś. Obniżają też poziom cholesterolu, ułatwiają regulację ciśnienia i wspierają wszelkie procesy przeciwzapalne. Z kolei naturalne energydrinki poprawiają samopoczucie, dodają siły i witalności, a także dostarczają organizmowi wielu witamin, potrzebnych mu do prawidłowego funkcjonowania.

Gdzie kupić produkty Anny Lewandowskiej?

Zdrową żywność oferuje przede wszystkim sklep Foods by Ann w wersji internetowej. Niektóre produkty, oferowane przez tę markę można jednak dostać również w wybranych sklepach stacjonarnych. Anna Lewandowska nieustannie powiększa swój asortyment. Na próbę można skorzystać ze specjalnego pakietu „starter pack”. To zbiór najbardziej popularnych przysmaków Foods by Ann. Poza tym w sklepie dostępne są również przydatne akcesoria sportowe i akcesoria kuchenne.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Avatar

Uwielbiam fitness. Rzadko używam obciążenia, zdecydowanie wolę ćwiczyć siłą własnego ciężaru.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ